JM School Tools - шаблон joomla Авто
Naša škola neguje izuzetno lepu saradnju sa srednjim stručnim školama i Gimnazijom u Čačku. I ove, kao i prethodnih godina organizovali smo Nedelju profesionalne porijentacije u periodu od 11-18. marta 2024. na kojoj su srednje stručne škole i Gimnazja predstavili našim učenicima svoje obrazovne profile, smerove i način rada. 
Učenici srednjih škola govorili su o odnosu prema radu, odnosu sa profesorima, prednostima koje pružaju njihovi smerovi u smislu sticanja srednjeg obrazovanja i pripreme za eventualni upis na fakultet. Profesori su govorili o zahtevima i mogućnostima koje se otvaraju mladima po završetku srednje škole.
 Zajedničkim zalaganjem, uspeli smo i ove godine da pomognemo našim učenicima u donošenju važne životne odluke vezane za izbor srednje škole i daljeg puta ka ostvarivanju profesionalnog uspeha. FOTOGRAFIJE I SNIMAK
Недеља професионалне оријентације 2024