JM School Tools - шаблон joomla Авто

Jednoglasnom odlukom komisije koju su činili predstavnici Caritasa Srbije i Grada Čačka, prvu memorijalnu nagradu “Jovana Lončarević” osvojila je naša škola. Prema mišljenju komisije, OŠ “Dr Dragiša Mišović” je svojim video rešenjem u potpunosti odgovorila na zadatu temu KATASTROFE NE POZNAJU GRANICE, TI POSTAVI SVOJE i osvojila 1. mesto na ovom nagradnom konkursu. Naše kreativno video rešenje će se u budućnosti koristiti u kampanjama podizanja svesti o značaju očuvanja prirode i smanjivanja rizika od prirodnih katastrofa.

U stvaranju kreativnog video rešenja glavne uloge pripale su učenicima I i II razreda naše škole. Scenario za ovaj kratki edukativni film napisao je učitelj Stefan Karapavlović.

Pored prestižnog priznanja, našoj školi sleduje i vredna materijalna nagrada u vidu interaktivne školske table, a svi učenici koji su učestvovali u kreiranju pobedničkog videa biće nagrađeni edukativnim materijalima iz oblasti smanjivanja rizika od prirodnih katastrofa.

Pogledajte video.

aaaa