Vesti

U prilogu pogledajte informacije vezane za početak drugog polugodišta 2021/2022 godine i Covid 19.

Obaveštenje , Prilog 1, Prilog 2 i Prilog 3.

U Sarajevu je početkom meseca oktobra održan međunarodni turnir u kome su učestvovali i košarkaši iz naše Škole. Kao članovi  KK "Mladost", uspešno su predstavili i klub i grad i Školu u kojoj uče. Dospeli su do finala, ali se nadaju da će uskoro pokazati još bolјe rezultate. Čestitamo našim mladim košarkaškim nadama: Bogdan Zekavica 8/4, Vukašin Zekavica 8/4, Veljko Kanjevac 8/4, Miloš Petrović 8/6 i želimo im uspešnu karijeru.

Fotografije možete pogledati ovde.

Spisak učenika raspoređenih po odeljenjima biće postavljen na oglasnoj tabli škole (glavni ulaz) u ponedeljak, 30. avgusta 2021. godine u 14.00 časova.

Prijem učenika (prvaka) je u utorak, 31. avgusta 2021. godine u 10.00 časova u dvorištu škole.

Molimo da učenici dođu u pratnji samo jednog roditelja kako bi se ispoštovale epidemiološke mere. Maske su obavezne.