Vesti

Atmosfera na radionicama je vesela i prijatna. Za najmlađe učenike, prvake i drugake, organizovan je mali bioskop, trećaci su se nadmetali u Igrama bez granica, ali i vežbali dodatne zadatke iz matematike u okviru radionice Svratiš na matiš. Četvrtaci su u okviru likovne radionice specijalnim bojama crtali po platnu. Za sve učenike od prvog do šestog razreda realizovana je origami radionica. Šestaci su gledali svet Kroz matematičke naočare, a učenici starijih razreda imaju dodatnu nastavu ili pripremnu nastavu za završni ispit.

20190204 103130

U toku zimskog raspusta u OŠ „Dr Dragiša Mišović“ realizuje se Kreativni raspust.
Sve aktivnosti su besplatne i dobrovoljne i realizuju ih naši kreativni nastavnici.
Raspored aktivnosti možete videti ovde.

Cestitka

Savremeni način života i rada nameće određenom broju roditelјa potrebu zbrinjavanja dece,mlađeg školskog uzrasta (prvog i drugog razreda ),pre ili posle redovne nastave.Kao škola,želeli smo da izađemo u susret,pokrijemo njihovo radno vreme,a da deca budu zbrinuta na sigurnom.

Vrata boravka su otvorena već u ranim jutarnjim satima,od 7 časova pa sve do 17 časova,a sa decom rade tri profesora razredne nastave.