Pomoć u učenju

Aplikaciju za vežbanje merenja pomičnim merilom - noniusom možete preuzeti ako kliknete ovde.

Vežbajte srpski.

Još par dana je ostalo do maturskog ispita. Sigurni smo da ste već prošli kroz sve obrazovne standarde, a ovi zadaci će vam pomoći da proverite svoje znanje. Vaše nastavnice matematike vam žele puno sreće na ispitu.

U subotu 11. maja 2013. godine, prvi vikend posle dugo čekanog prolećnog raspusta, održaće se probni završni ispit za učenike osmog razreda. Da raspust ne bi služio samo za odmaranje pobrinula se nastavnica matematike. Preuzmite zadatke za vežbanje ovde.

Program za saobraćajno testiranje možete preuzeti ovde.

znakovi

Za sve učenike koji žele da nauče nešto više o saobraćaju, da savladaju pravila saobraćaja, saobraćaj pešaka, bicikla i znakove sa kojima se svakodnevno susreću, posetite našu saobraćajnu sekciju na ovoj adresi.

logo-szos-2012-m

Ako želite da se oprobate u kvizu iz matematike to možete učiniti klikom na ovaj link, a za proveru odgovora obratite se nastavnicama - Snežani Paunović i Tanji Petrović.