U prvoj smeni od 17.-24. aprila na rekreativnu nastavu je krenulo: 164 učenika: 1/1,3,5; 2/1,3,5; 3/1,3 i 4/3, 9 nastavnika razredne nastave: Gordana Đorđević, Nataša Protić, Vesna Bogosavljević, Marija Pavlović, Aleksandar Pavlović, Slađana Ilić, Slavica Radovanović, Mirjana Arsenijević, Ljilja Plazinić, lekar:Snežana Nikolić, koordinator. Snežana Rafailović.

U drugoj smeni od 24. aprila do 1. maja 2010.god. rekreativnu nastavu je realizovalo: 110 učenika: 1/1,2/6,3/2,4; 4/2,4, 6 nastavnika razredne nastave: Dara Mirković, Dragana Perendija, Vera Simović, Sofija Milaćević, Jelena Ivković, Milica Grujanac, lekar: Svetlana Drmanac, koordinator: Stana Šipetić

Na put se krenulo ispred škole u devet časova, autobusima “Autoprevoz Čačak”

Kraća pauza na Zlatiboru

Dolazak na Zlatar oko trinaest časova

Smeštaj u hotelu “RC Zlatar", okruženim borovom i brezovom šumom. Pored onih sa srčanim tegobama, ovde leka traže i oboleli od anemije, hipertenzije i bronhitisa.

{edocs}slike/REKREATIVNAZLATAR2010.ppt,480,360{/edocs}