JM School Tools - шаблон joomla Авто

U okviru Nedelјe sporta( 23. - 30. septembra 2018. godine ), Čačak je učestvovao u događaju ''Sportski izazov''. Ova manifestacija se održava već petu godinu, a grad protiv koga smo se takmičili je bio Kralјevo. Organizator ove manifestacije je bio Olimpijski komitet Srbije. Kapiten Čačka je bio desetobojac Mihail Dudaš. Cilј ovog događaja je da podstakne pre svega decu, ali i odrasle da se bave sportom. Kako bi i naša škola učestvovala u ovom događaju, nastavnici Građanskog vaspitanja su tačno u 12 časova na trgu bili sa oko 150 učenika naše škole. Organizovani su razni sportovi i deca su mogla da učestvuju sa svojim ekipama ili individualno. Pored košarke, odbojke, rukometa i fudbala, deca su se isprobala u nekim drugim sportskim disciplinama kao što su karate, pikado, penjanje uz stenu, tenis, biciklizam i još puno toga. Učešćem u ovom izazovu svom gradu smo sa ostalim sugrađanima doneli pobedu. Narednih sedam dana će se na trgu u Kralјevu vioriti zastava našeg grada. Pored pobede, za decu je važno da su se bavila sportom, da su se družili, takmičili i sticali nova poznanstva.

Fotografije možete pogledati ovde.

Nataša Basarić

Milan Todorović