JM School Tools - шаблон joomla Авто

U petak 6.X 2017.g. posetili smo čačansku Umetničku školu.Tamo smo se po ko zna koji put uverili da naš grad nema razloga za brigu, bar kad je o mladim talentima reč. Od praistorije do savremenog doba, kao u kaleidoskopu, vodili su nas slikari, vajari, drvorezbari, ikonopisci, klesari. Medju sadašnjim i bivšim učenicima ima i djaka naše škole, vazda medju prvima na prijemnim ispitima za umetničke (i ne samo umetničke fakultete). Pod budnim okom mentora svedočili smo radjanju paravana, ogledala, komoda, ikona...Zahvaljujemo prof .Ani Bogićević na gostoprimstvu, a pohvaljujemo naše sedmake Saru Borisavljević, Katarinu Borović, Milicu Petrović, Martu Vulićević, Milicu Milošević, Isidoru Tomović, Lava Jevtovića, Katarinu Josipović, Nadju Vukosavljević, Sofiju Čolovejić, Mihaila Nikolića i Dimitrija Ratkovića. Svojim ponašanjem i zainteresovanošću za umetnost zaslužili su sve pohvale.

Fotografije možete pogledati ovde.