OŠ "Dr Dragiša Mišović" prvi put ove školske godine realizuje aktivnosti u toku zimskog raspusta, od 30. januara do 10. februara, pod nazivom "Kreativni raspust". "Kreativni raspust" je osmišljen tako da svaki dan započinje "Potragom za blagom" za učenike mlađih razreda, koji vežbaju mozdane vijuge potragom, a zatim i rešavanjem skrivenih zagonetki.

U okviru svakog razreda/predmeta realizuju se različite aktivnosti koje traju od jednog do tri dana. Tako imamo štafetne i detektivske igre za najmlađe, origami, modelarske i kuvarske radionice. Učenici imaju priliku da učestvuju u logičkim igrama, kvizovima na engleskom jeziku, da pohađaju kurs nemačkog ili italijanskog jezika. Za učenike osmog razreda realizuje se i pripremna nastava za završni ispit.

Pohađanje aktivnosti u toku raspusta je besplatno i dobrovoljno.

Naši učenici, ali i nastavnici provode kvalitetno i zanimljivo vreme, o čemu svedoče fotografije koje možete pogledati ovde.