Obaveštavamo sve ljubopitljive Čačane da su na sportskim terenima OŠ "Dr Dragiša Mišović" iz Čačka, od 24. maja do 30. maja, održavani već tradicionalni ljuti sportski bojevi između mešovitih reprezentacija maturanata i nastavnika ove lepe škole, iz neparne (plave) i parne (crvene) smene. Veliki i večiti rivali odmerili su snagu i viteštvo u odbojci, košarci i malom fudbalu. Sastajali su se u zakazano vreme, "tačno u podne", na borilištima u sportskoj opremi, naoružani dobrom voljom i pobedničkim optimizmom. Na prvom mestu su im bili prijateljsko druženje, međusobno poštovanje, zabava i lepe uspomene na vreme provedeno u "Dragiši". Na drugom mestu im je bilo u planu brzo zaboravljanje međusobnih nesuglasica i zađevica iz "daleke" prošlosti na neograničen rok. Tek na treće mesto spao je rezultat. Njihovi navijači su najljubaznije zamoljeni da navijaju u granicama pristojnosti i da baš ne preteruju u smehu do suza i dobacivanju, kako je i bilo.

Fotografije možete pogledati ovde.