Povodom praznika Male Gospoine, učenici 4. razreda su priredili izložbu čestitki u holu škole. Izložba je dobrotvornog karaktera i prodaja čestitki biće održana u ponedeljak 22.09.2014. godine od 12:00 časova do 13:30 časova, a od prikupljenog novca kupiće se školski pribor za učenike kojima je potrebna materijalna pomoć.

U izradi čestitki za izložbu učestvovali su učenici koji pohađaju Versku nastavu 4. razreda, s tim što su iz 4/2 i 4/6 odeljenja učestvovali i učenici koji pohađaju Građansko vaspitanje. U organizaciji su bili veroučitelji đakon Dragan Milovančević i Petra Kovač, učiteljice Glišović Irena i Glišić Mirjana. Za izradu slova bili su zaduženi učenici 4/1 i 4/3 odeljenja, pesmu su izveli učenici 4/4 odeljenja, a za koferencu su bili zaduženi sledeći učenici: Sara Borisavljević 4/6, Aleksa Miletić 4/6, Viktor Tatalović 4/6, Ivana Ugljarević 4/6, Anđela Jovašević 4/2, Ilija Lazović 4/2, Vasilije Matović 4/2 i Ognjen Šćekić 4/2.

Fotografije možete preuzeti ovde.