Okružnog takmičenja iz stranih jezika školske 2016/2017.godine Okružno takmičenje iz engleskog i italijanskog jezika održano je 25. marta 2017. godine u osnovnoj školi „Ratko Mitrović“ u Čačku.

Na takmičenju iz engleskog jezika četvoro učenika 8. razreda ostvarilo je zapažene rezultate i plasiralo se na sledeći rang takmičenja:

Natalija Pešić (predmetni nastavnik – Olga Filipović) - 37 poena, II mesto

Filip Tomašević (predmetni nastavnik – Gordana Jeftić) - 36 poena, II mesto

Mihailo Kićanović (predmetni nastavnik – Marjana Macanović) - 34 poena, III mesto

Anastasija Ćirjaković (predmetni nastavnik – Marjana Macanović) - 34 poena, III mesto

Na takmičenju iz italijanskog jezika učestvovao je jedan učenik 8. razreda Blagojević Luka (predmetni nastavnik – Milena Miloradović) u specijalnoj kategoriji takmičara i sa osvojenih 37 poena, II mesto ostvario pravo na učešće na Republičkom takmičenju.

Aktiv nastavnika stranih jezika