Dragi učenici, roditelji i nastavnici,
Naša škola i ove godine obeležava Mesec humanosti u toku novembra.
Ovim putem vas pozivamo da nam se ponovo priključite, kao što ste to svim srcem činili i prethodnih godina.
Zbog epidemiološke situacije obeležavanje humanog meseca izgledaće drugačije. Nećemo imati humanitarne prodaje kolača i rukotvorina, posete ustanovama koje se bave humanitarnim radom, ali ćemo zato kao i ranije, prikupljati odeću, hranu i školski pribor.
Od 2. do 30. novembra 2020. godine možete doneti slatkiše, grickalice, školski pribor, nove igračke, kozmetiku (šampon, sapun, kupka, pasta za zube), brašno, konzerviranu hranu, teglu zimnice, kao i odeću, obuću koja vam nije potrebna. U holu škole nalaziće se „humana kutija“ u koju ćete moći da ostavite sve što ste doneli. U toku novembra meseca, ali i svakog dana, možete biti humani u okviru akcije „Čepom do osmeha“ ubacivanjem čepova u kutije postavljene na hodnicima.

Nadamo se da ćemo i ove godine zajedničkim snagama usrećiti što veći broj ljudi kojima je to najpotrebnije!
Razlistaj grane na humane strane!

DRVO