U utorak, 12.maja, navršava se sedam godina od kada sa nama nije naša Iva, omiljena nastavnica engleskog jezika. Odgovorna, puna razumevanja i ljubavi kako prema deci tako i prema kolegama.
Sem što će nam zauvek ostati u srcima, uspomenu na nju čuvamo i tradicionalnom izložbom kućnih ljubimaca.
Ove godine, okupljanje u dvorištu škole nam je pokvarila Korona. Ali...kako za nas prepreke ne postoje, organizujemo izložbu na virtuelnoj tabli Padlet.
Postupak je jednostavan. Klikom na sledeći link ulazite u tablu a zatim još jednim klikom na kružić sa plusićem ispod kategorije postavljate sliku vašeg ljubimca- psa, mačke, papagaja, ribice, hrčka, kornjače.... (na „strelicu“). Napišite ime vašeg ljubimca a klikom na srce možete glasati za najlepšeg.
Možete postaviti fotografije i glasati od 11.5. do 17.5. kada ćemo proglasiti pobednike.
Glasati može i onaj ko nije postavio sliku ljubimca.

Ako budete imali problema, javite se vašoj učiteljici ili odeljenjskom starešini.
Nastavnica matematike, Tanja Petrović